Ön Yüklemeyi Kapat

BİZ KİMİZ

Bizimle Her Zaman Daha İyiye...

MERT GRUP SİGORTA HAKKINDA

Sektöründeki faaliyetlerine 2015 yılında başlamış olup, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, ülkemizin köklü sigorta kuruluşlarından olan bir çok sigorta şirketinin yetkili acentesidir. Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, uzun yılların getirdiği tecrübe ve dürüst çalışma anlayışının desteğinde, sürekli artan müşteri portföyü ile alanında bir güven timsali olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesi çatısı altında, her müşterisi ile şeffaf bir anlayış içerisinde çalışmayı benimseyen şirketimiz bu bağlamda poliçeler ve teminatları konusunda en doğru yönlendirmeyi yapmaktadır. Mert Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, yetkili acentelikleri ile tüm poliçelerinizi minimum prim, maksimum kapsam mantığı altında, tek bir merkezde toplayıp, sizlere en iyi hizmeti sunarak, hayatınızdaki tüm riskleri ortadan kaldırmak adına çalışıyor.

Bizimle kendinizi güvende hissedeceksiniz!

TEMEL İLKELERİMİZ

Biz birbirimizi ve işimizi severiz. Biz sahamızda en iyi olmak için çalışırız. bununlada gurur duyarız. Yarın daha iyi olacağız. Çünkü biz hepimiz yenilikçiyiz. Her sahada , her konuda yenilik getireceğiz. Kendimizi hafife , işimizi ciddiye alırız.

MERT GRUP SİGORTA'NIN

Patronları müşterileridir. Biz işlerimizde ayrıntıya son derece önem veririz. Takım ruhu organizasyonun temelidir. Hizmette sınır tanımıyoruz. Biz zoru hemen yaparız , imkansız ise biraz zaman alabilir. Ürettiğimiz değerleri birlikte paylaşalım.